Lodowisko Millenium Hall

LODOWISKO MILLENIUM HALL

Lodowisko Millenium Hall 2

Lodowisko Millenium Hall 2

Na placu eventowym centrum handlowego Millenium Hall przy ulicy Kopisto 1 w Rzeszowie od dwóch lat w okresie zimowym pojawia się sztuczne lodowisko. Otwierane jest zwykle na początku grudnia i działa, aż do lutego nowego roku, kiedy to podczas ferii zimowych cieszy zarówno dzieci jak i dorosłych.

Płyta lodowiska o wielkości 600 metrów kwadratowych czynna jest siedem dni w tygodniu od godziny 10 do 21. Godzinny bilet wstępu na lodowisko płatny jest 6 zł od osoby. Możliwe jest także skorzystanie z lodowiska zorganizowaną grupą szkolną od godziny 9 do 14. W takiej sytuacji cena jednego biletu wynosić będzie jedyne 2zł. Wypożyczenie łyżew na lodowisku dla każdej osoby to wydatek o wysokości 5 zł. Dostępne są numery od 33 do 46. Jako, że Intersport mieszczący się w Millenium Hall na piętrze +2 został partnerem lodowiska to za okazaniem biletu wstępu można w specjalnym serwisie sklepu naostrzyć łyżwy o 30 procent taniej niż normalnie, czyli za kwotę 7 zł.  Lodowisko dysponuje również szatnią dla swoich klientów w cenie 5 zł, gdzie można spokojnie się przebrać i zostawić swoje rzeczy.

Otoczenie lodowiska ma bardzo przyjemny, świąteczny klimat. Dookoła znajdują się specjalne stoiska oferujące regionalne wyroby oraz ozdoby na choinkę. Natomiast dla tych, którym mróz dał się szczególnie we znaki serwowany jest gorący barszcz, bądź grzaniec. W razie pytań odnośnie lodowiska i jego usług uruchomiono specjalną infolinię pod numerem tel. 795-813-489, gdzie udziela się klientom wszelakich informacji.