Lodowisko obok Resovii

LODOWISKO PRZY STADIONIE RESOVII

Pierwsze i zarazem największe lodowisko jakie funkcjonuje na terenie Rzeszowa w sezonie zimowym mieści się obok stadionu Resovii, przy ulicy Wyspiańskiego. To właśnie ta tafla lodu cieszy się największych zainteresowaniem i zaufaniem rzeszowian od grudnia, aż do końca ferii zimowych.

Lodowisko mierzące 60×30 metrów i administrowane przez Rzeszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rzeszowie otwarte jest od poniedziałku do czwartku w godzinach od 15 do 20. Z kolei w piątki, soboty i niedziele, a również podczas ferii zimowych można z niego korzystać od godziny 10 do 20. Normalny, godzinny bilet wstępu na lodowisko kosztuje 7 zł, natomiast bilet ulgowy to koszt o wysokości 5 zł, który przysługuje dzieciom, młodzieży szkolnej, oraz studentom do lat 25. ROSiR oferuje dla swoich klientów również możliwość wypożyczenia łyżew (numery od dziecięcych po te dla dorosłych) w cenie 5 zł, ich ostrzenie w takiej samej cenie oraz ogólnodostępną szatnię w cenie 2 zł.

Tak jak pozostałe rzeszowskie lodowiska również te przy ulicy Wyspiańskiego posiada specjalną infolinię pod tel. 17 853-40-77, udzielając klientom wszelakich informacji dotyczących użytkowania lodowiska.